Contact

Algemeen Coordinator
 
Frederic Vanhauwaert
Telefoon: 02/204.06.55
GSM: 0473/56.28.68
Email: frederic.vanhauwaert@netwerktegenarmoede.be


Communicatie

Peter Heirman
Stafmedewerker communicatie
Telefoon: 02/204.06.57
GSM 0486/72.83.81
Email: peter.heirman@netwerktegenarmoede.be
 

Beleidsploeg
 
Arne Proesmans
Stafmedewerker armoedebeleid, thema inkomen, herverdeling en fiscaliteit
Telefoon: 02/204.06.33
GSM: 0475/36.84.31
Email: arne.proesmans@netwerktegenarmoede.be
 
Licorice Leroy
Stafmedewerker armoedebeleid, thema's cultuur, sport en jeugdwerk
Telefoon: 02/204.06.58
GSM: 0497/61.00.24
Email: licorice.leroy@netwerktegenarmoede.be
 
Griet Briels
Stafmedewerker armoedebeleid, thema gezondheid
Telefoon: 02/204.06.58
GSM: 0499/26.99.53
Email: griet.briels@netwerktegenarmoede.be

Hanne Stevens
Verantwoordelijke grondrechten & stafmedewerker wonen, water & energie
Telefoon: 02/204.06.33
GSM: 0497/67.90.64
Email: hanne.stevens@netwerktegenarmoede.be

Nele Schroyen
Stafmedewerker armoedebeleid, thema onderwijs
Telefoon: 02/204.06.32
GSM: 0473/42.22.24
Email: nele.schroyen@netwerktegenarmoede.be

Nicolas Van Praet
Stafmedewerker armoedebeleid, thema werk
Telefoon: 02/204.06.56
GSM: 0487/24.95.59
Email: nicolas.vanpraet@netwerktegenarmoede.be
 

Ondersteuning en vorming

Bart Peeters
Coördinator BPA
Telefoon: 02/204.06.51
GSM: 0486/20.71.16
E-mail: bart@brussels-platform-armoede.be

Els D'hooge
Netwerkondersteuner
Telefoon: 02/204.06.33
GSM: 0488/86.94.50
E-mail: els.dhooge@netwerktegenarmoede.be
 
Katty Creytens
Beleidsmedewerker BPA
Telefoon: 02/204.06.53
GSM: 
E-mail: katty.creytens@netwerktegenarmoede.be

Wouter Cox

Netwerkondersteuner
Telefoon: 02/204.06.36
GSM: 0492/72.52.39
E-mail: wouter.cox@netwerktegenarmoede.be


Bedrijven

Annelies Storme
Corporate Partnerships Manager
Telefoon: 02/204.06.51
GSM: 0479/88.06.58
E-mail: annelies.storme@netwerktegenarmoede.be

Johan Schmidt
Projectverantwoordelijke ESF Project Duurzame Tewerkstelling
Telefoon: 02/204.06.57
Email: johan.schmidt@netwerktegenarmoede.be


Juriste 

Els Vandensande
GSM: 0495/42.10.35
Email: els.vandensande@netwerktegenarmoede.be


Financiële dienst

Ingrid Glorieux
Financieel en administratief verantwoordelijke
Telefoon: 02/204.06.50
GSM: 0498/06.56.54
Email: ingrid.glorieux@netwerktegenarmoede.be

Kaniyé Kaymakcalan
Administratief medewerkster
Telefoon: 02/204.06.52
Email: kaniye.kaymakcalan@netwerktegenarmoede.be

Rekeningnummer : BE97 8939 4407 0349
Rekeningnummer giften: BE86 8939 4407 0450
Ondernemingsnummer: 0864.536.155

Blijf op de
hoogte

Via onze nieuwsbrief

Indien u via e-mail op de hoogte wenst te blijven, kan u zich hier inschrijven voor onze nieuwsbrief.

Via Facebook

Via Twitter