Contact

Algemeen Coordinator
 
Frederic Vanhauwaert
Telefoon: 02/204.06.55
GSM: 0473/56.28.68
Email: frederic.vanhauwaert@netwerktegenarmoede.be
 
 
Beleidsploeg
 
Arne Proesmans
Stafmedewerker armoedebeleid, thema inkomen, herverdeling en fiscaliteit
Telefoon: 02/204.06.33
GSM: 0475/36.84.31
Email: arne.proesmans@netwerktegenarmoede.be
 
Carolien Patyn
Stafmedewerker armoedebeleid, thema's cultuur, sport en jeugdwerk
Telefoon: 02/204.06.58
GSM: 0473/73.12.69
Email: carolien.patyn@netwerktegenarmoede.be
 
Griet Briels
Stafmedewerker armoedebeleid, thema gezondheid
Telefoon: 02/204.06.58
GSM: 0499/26.99.53
Email: griet.briels@netwerktegenarmoede.be

Hilde Linssen
Stafmedewerker armoedebeleid, thema schulden en thema juridische sporen met ervaring van mensen in armoede
Telefoon: 02/204.06.33
GSM: 0474/53.69.06
Email: hilde.linssen@netwerktegenarmoede.be

Nele Schroyen
Stafmedewerker armoedebeleid, thema onderwijs
Telefoon: 02/204.06.32
GSM: 0473/42.22.24
Email: nele.schroyen@netwerktegenarmoede.be

Nicolas Van Praet
Stafmedewerker armoedebeleid, thema werk
Telefoon: 02/204.06.56
GSM: 0487/24.95.59
Email: nicolas.vanpraet@netwerktegenarmoede.be
 
 
Communicatie, ondersteuning en vorming

Annelies Storme
Corporate Partnerships Manager
Telefoon: 02/204.06.51
GSM: 0479/88.06.58
E-mail: annelies.storme@netwerktegenarmoede.be

Bart Peeters
Coördinator BPA
Telefoon: 02/204.06.51
GSM: 0486/20.71.16
E-mail: bart@brussels-platform-armoede.be

Katrien Spruyt
Netwerkondersteuner
Telefoon: 02/204.06.54
GSM: 0490/56.86.29
E-mail: katrien.spruyt@netwerktegenarmoede.be
 
Nele Verbist
Beleidsmedewerker BPA
Telefoon: 02/204.06.53
GSM: 0488/86.94.50
E-mail: nele.verbist@netwerktegenarmoede.be

Wouter Cox

Netwerkondersteuner
Telefoon: 02/204.06.36
GSM: 0492/72.52.39
E-mail: wouter.cox@netwerktegenarmoede.be

Peter Heirman
Stafmedewerker communicatie
Telefoon: 02/204.06.57
GSM 0486/72.83.81
Email: peter.heirman@netwerktegenarmoede.be
 
Swa Schyvens
Stafmedewerker communicatie, ondersteuning en vorming
Telefoon: 02/204.06.54
GSM: 0473/56.21.81
Email: swa.schyvens@netwerktegenarmoede.be
 
 
Financiële dienst

Ingrid Glorieux
Financieel en administratief verantwoordelijke
Telefoon: 02/204.06.50
GSM: 0498/06.56.54
Email: ingrid.glorieux@netwerktegenarmoede.be
 
Kaniyé Kaymakcalan
Administratief medewerkster
Telefoon: 02/204.06.52
Email: kaniye.kaymakcalan@netwerktegenarmoede.be

Rekeningnummer : BE49 8805 4845 0171
Rekeningnummer giften: BE95 6524 8038 0458
Ondernemingsnummer: 0864.536.155

Blijf op de
hoogte

Via onze nieuwsbrief

Indien u via e-mail op de hoogte wenst te blijven, kan u zich hier inschrijven voor onze nieuwsbrief.

Via Facebook

Via Twitter